Platobné a dodacie podmienky

 

Platobné podmienky  /vrátane dopravy a spôsobu platby/ si kupujúci vyberá z tejto ponuky:

a./ Osobné vyplatenie a  prevzatie  tovaru v  kamennej  predajni  KOČÍKY MAJA   Skalica  na Potočnej ulici, kde sa uskutoční predaj v kamennej predajni  KOČÍKY MAJA  – bez poplatku za dopravu a dobierku.   Zároveň zákazníka vyzývame k zaplateniu  10-30% zálohy na objednaný tovar  vopred  formou zálohovej faktúry na tovar, ktorý nie je skladom, ale tovar je na objednávku. Zákazníka informujeme o termíne dodania.

b./  Doručenie tovaru k zákazníkovi -  z okresu Skalica a v ČR z okresu Hodonín - naším pracovníkom úplne zadarmo. Zákazník si tovar osobne prevezme a vyplatí  /po predložení daňového dokladu, záručného listu, návodu na použitie, a ost. predpísaných formulárov / nášmu pracovníkovi.

c./  Dobierkou - tovar bude vyplatený pri prevzatí tovaru  /po predložení daňového dokladu o kúpe. Ostatné doklady budú obsiahnuté v balíku - faktúra, záručný list, návod na použitie, formulár na odstúpenie od zmluvy, reklam. formulár/    na pošte alebo  kuriérovi z prepravnej spoločnosti. K tomuto spôsobu  prevzatia tovaru sa k celkovej   cene tovaru pripočíta doprava  od 3.02  až do 7.06 Eur + poplatok za dobierku vo výške 1.44 Eur /ceny sú uvedené vrátane 20% DPH/. *Cena dopravy závisí od výšky celkového nákupu a  tiež, konzultujeme so zákazníkom ak celková hmotnosť tovaru presiahne váhu 30kg, kedy prirátame k doprave ešte +5Eur.

d./  Platba vopred - prevodom z Vášho účtu na náš účet č.:  IBAN: SK2711 0000 0000 2943068579, vedený v Tatra Banke Skalica.

 

 

Dodacie podmienky

Dobierka  /hotovosť pri prevzatí tovaru/                                                                 + 1.44 Eur

*Doprava           /objednávky do 70 Euro                                                                + 3.02 Eur

*Doprava           /objednávky 70 -166 Euro                                                             + 5.04 Eur

*Doprava           /objednávky  nad 166  Euro                                                          + 7.06 Eur

Poznámka:

*Vo vyššie uvedených platbách za *dopravu je objednanie tovaru max. do hmotnosti 30 kg.

V prípade, celkovej objednávky tovaru s hmotnosťou väčšou ako 30 kg  /týka sa hlavne nábytku, kedy sa presiahne váha 30kg/ telefonicky odsúhlasujeme  so zákazníkom  vyššiu cenu *dopravy +5 Eur/vrátane DPH. Poplatok za dobierku zostáva nezmenený 1.44 Eur/vrátane DPH.

Všetky ceny sú uvedené vrátane 20% DPH .